blog_kapak-sismeyelek

Yıllarca kolsuz ve hafif kıyafetler olarak iç giyimde tercih ettiğimiz yelekler birdenbire hayatımıza şişme montlar olarak döndü. Küçükten büyüğe, kadından erkeğe hemen hepimizin gardırobunda başköşeye şişme yeleklerimiz vazgeçilmezimiz olarak oturdu. Baharın en güzel zamanlarını yaşadığımız şu günlerde bize ne uzun kollu montlarımız ne de kışlık kazaklarımız rahat ettiriyor. Bu sebeple yazdan kışa, kıştan yaza geçiş sürecinin banko kıyafeti şişme yelekler diyebiliriz. Çoğu rüzgar ve su geçirmez özellikli kumaşlardan üretilen şişme yelekler, hem rahat hem de vücut ısınızı koruyarak üşümenizi engelliyor. İçine giyeceğiniz bir gömlek, sweatshirt veya kazakla da oldukça şık bir görünüme de sahip olabilirsiniz.

Zaten çoğu kadın artık kalın mont ya da kaban yerine çoktan şişme yelekleri yerleştirdi. Tekstil sektörü de farklı renk ve ebatlarla (kısa-orta-tam boy) ve bol seçenekleriyle her zaman farklı alternatifler sundu. Bu kapsamda hem triko yelekler hem de şişme yelekler BİZE’nin 2021 Sanbahar-Kış Koleksiyonunun en gözde ürünleri olarak kadınların beğenisine sunuldu. Dileyenler bizeonline.com mağazaya girerek dilediği yelleği tercih edebilir. Herkese mutlu alışverişler…

 

BİZE’ nin 2021-2022 Sonbahar- Kış Koleksiyonunu görmek, beğendiğiniz ürünleri online alışverişle almak için bizeonline.com adresini tıklayın. Güvenli alışveriş, ücretsiz kargo, 14 gün içerisinde iade, kredi kartı, kapıda ödeme veya havale seçenekleri ile mutlu alışverişler.