07cbafc9-bf25-4be0-84e1-b845b4dfeaad

Kadınlar için yılın en güzel zamanları mevsim geçişleri olabilir. Zira artık gardıropların düzenlenme ve eksikleri tamamlama zamanı geldi. Çoğu kadın için bu durum eğlenceli ve heyecanlı bir hal alır. Birçok tekstil markası da ardı ardına kış koleksiyonlarını gün yüzüne çıkarmaya başladı.

Her koleksiyonunda olduğu gibi BİZE 2021- 2022 Kış Koleksiyonu’nda da tasarım konusunda oldukça iddialı. Bu kış da BİZE kadını, aldığı her ürünü kendine özel tasarlanmışçasına üzerinde itinayla taşımaya devam edecek. BİZE’nin tasarımcıları, ‘Çok çeşit ve az üretim’ prensibinde devam edince başka bir kadınla pişti olma ihtimaliniz neredeyse imkânsız. Üstelik BİZE kış boyunca yeni ürünler tasarlamaya devam ediyor. Her mağazasında her hafta yeni, farklı ve sürpriz tasarımlar görmeye hazır olmalısınız.

BİZE Kadını trikoyu sevecek!

Peki bu sene BİZE kadınlara ne sürprizler yaptı? İlk başta BİZE tarihinde bu kış bir ilk yaşandı. Bu sene ilk defa tamamı trikodan oluşan tasarımlar ve kombinler kadınların beğenisine sunuldu. Kazaklar, hırkalar, bluzlar, etekler, pantolonlar, elbiseler hatta triko şalvarlar bile birbirinden renkli ve özgün tasarımlarla vitrindeki yerlerini aldı. Hepsinde yün iplikler kullanıldı. Ayrıca koleksiyonda yine trikodan boğazlı , V şeklinde tamamlama parçaları da dikkatlerden kaçmıyor. Bunlar bir gömleğin veya elbisenin üzerine kombinlenebiliyor.

Ne kadar renk o kadar enerji!
Koleksiyonun yine en çok konuşulacak tasarımları arasında siyah-beyaz kombinler, gömlekler, bluzlar, şalvar takımları, kısa ve rengarenk keçe montlar, birbirinden rahat şişme yelekler, tüylü kumaşlar, taftalar, fileler bulunuyor. Özellikle mont ve kabanlarda içinizdeki enerjiyi ortaya çıkaracak çingene pembesinden civciv sarısına envai çeşit renkler kullanılıyor.

Fermuar ve çıtçıt rahatlığı

Koleksiyonda arkası düz olan hiçbir tasarım yok neredeyse. Ürünlerin her bir yanında sürpriz tasarımlar mevcut. Hemen herkesin arabasında seyahat ederken, alışverişe giderken veya ofisinde çalışırken rahatça hareket edebileceği, giyenin üzerinde ağırlık yapmayacak şekilde dizayn edildi. Detaylarda ise fazlaca deri, fermuar (düğmeden daha fazla fermuar kullanıldı) ve çıtçıtlar kullanıldı. Hepsinin ayrı bir motifi ve tasarımla bütünleşen bir ruhu oluştu. Kombinlerin alt grubu da yine kadınların rahatlığını ön planda tutularak düğme yerine lastik kullanıldı. E daha ne olsun… Hepinize mutlu alışverişler..

BİZE’ nin 2021-2022 Sonbahar- Kış Koleksiyonunu görmek, beğendiğiniz ürünleri online alışverişle almak için bizeonline.com adresini tıklayın. Güvenli alışveriş, ücretsiz kargo, 14 gün içerisinde iade, kredi kartı, kapıda ödeme veya havale seçenekleri ile mutlu alışverişler.