b79cb763-3860-452f-a2a5-7c9d4c92fc72

Son birkaç yıldır moda sektörü etnik tasarımlar yaparak kadınların aradığı rahatlığı günlük hayatımıza sokuverdi. Bu tasarımlarda şüphesiz en büyük pay şalvar pantolonlara ait. Eskiden Anadolu kadınının daha çok tarlada iş yaparken kullandığı şalvar, günümüzde iş kadınlarının ‘Toplantı Şıklığı’ kategorisine çoktan girdi bile. Artık hemen her kadının gardırobunda şalvar pantolonlara rastlamak mümkün.

Ve nihayet şalvarlara hakettiği değeri BİZE tasarımcıları verdi.  Birçok renk ve kumaş alternatifleri ile her zaman farklı hissedeceğiniz özel tasarımlar BİZE’ nin Kış Koleksiyonu’nda fazlaca yer buldu. İster sokakta, ister ofiste, isterseniz da akşam bir davette… Hem rahat, hem şık hem de kendinizi özgür hissedeceksiniz.

Artık kombin derdi yok!

BİZE kadını bu kış trikodan oluşan şalvar pantolonlar da giyecek. Bunları nasıl bir üst ile kombinleyeceğim derdi de yok artık. BİZE tasarımcıları sizin için her şeyi düşündü.  Üstelik bütün kombinler tekdüzelikte oldukça uzakta. Her bir tasarım deri, motif ve el işlemesi detaylar barındırmakta. Her biri sizi yansıtmakta.

Yine rahat giyinmeyi seven hemen her kadının tercih ettiği eşofman takımlarını kaldırıp, yerine şalvarlı takımları yerleştirmenin zamanı da geldi. Giyimine kuşamına özen gösteren hiçbir kadın BİZE’nin şalvar kombinlerine kayıtsız kalamaz ve BİZE şalvarını giyen, o rahatlığa alışan bir kadın bir daha pantolon giyer mi bilinmez.. BİZE’den söylemesi….

BİZE’ nin 2021-2022 Sonbahar- Kış Koleksiyonunu görmek, beğendiğiniz ürünleri online alışverişle almak için bizeonline.com adresini tıklayın. Güvenli alışveriş, ücretsiz kargo, 14 gün içerisinde iade, kredi kartı, kapıda ödeme veya havale seçenekleri ile mutlu alışverişler.