581ca1d8-03dc-4c51-bcbf-97c54408a962

Renk paletindeki en etkileyici iki ton siyah ve beyaz. Her zamanın tartışmasız en asil iki rengi. Bu nedenle de bir çok tasarımcının da vazgeçilmezi aynı zamanda. Her ne kadar eskiçağlarda siyah matemin kötülüğün, depresyonun, gecenin hatta ölümün rengi olsa da günümüzde asaletin, karizmanın, başarının, cesaretin, liderliğin ve sadeliğin rengi olarak betimleniyor. Fakat tepeden tırnağa siyah giymek biraz cesaret ister. Üstelik ‘Siyah elbise nasıl kombinlenir?’ sorusuna verilebilecek tek bir yanıt da yok! Ama siyahın üzerine en çok tartışmasız beyaz bir gömlek yakışır.

Deri siyah pantolon, beyaz uzun gömlek

İşte tam da bu kısımda BİZE’ nin kış koleksiyonu karşımıza çıkıyor. BİZE Kış 2021-2022 Kış Koleksiyonunda her renk cömertçe kullanılıyor. Fakat bu sene ezber bozacak özelliklerdeki siyah-beyaz kombinler çok revaçta. Koleksiyondaki deri siyah pantolonların üzerine kombinlenen kısa veya uzun beyaz gömlekler her kadını cezbedecek tarzda dizayn edilmiş. Aynı zamanda bu ikili takımların üzerine farklı kumaş ve değişik ebatlarda kısa yelekler, tül, deri ve fileden sıradışı detaylar incelikle işlenmiş.

Dilediğiniz her tarza uyum sağlayan siyah ve beyaz, gömlekle sınırlı değil tabii. Elbiseler, etekler, ceketler, yelekler, mantolar vs..vs.. Detaylarda aralarına bir haki yeşili, tatlı bir gri yerleştirerek daha şık bir görünüme kavuşabiliyorsunuz.. Ama aynı zamanda siyah ve beyaz ile bir araya gelmemesi gereken renklerde var tabii. Yeri gelmişken belirtelim. Ortaya sıkıcı, boğucu bir görünüm çıkmaması için bu iki rengi aynı anda asla kahverengi, lacivert ve mor ile buluşturmamamız gerekir.

BİZE’ nin 2021-2022 Sonbahar- Kış Koleksiyonunu görmek, beğendiğiniz ürünleri online alışverişle almak için bizeonline.com adresini tıklayın. Güvenli alışveriş, ücretsiz kargo, 14 gün içerisinde iade, kredi kartı, kapıda ödeme veya havale seçenekleri ile mutlu alışverişler.